Collection: Online Classes

25 products
  • Buttercream Recipe Class
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Cake Class
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Craze Class
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stenciling 101
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Glam Cupcake Class
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sharp Edge - Buttercream Class
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Cake Class
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lou Boo Cake Class
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Duffel Bag Cake Class
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Cake Class
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Cheesecake Shooter Class
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW Strawberry Cake Class
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fondant Class
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Heart Cake Class
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $35.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Bread Recipe PDF
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stacking Made Simple
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $35.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Homemade Cinnamon Roll Recipe
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $30.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Potato Pie Class
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $35.00
    Unit price
    per 
    Sold out